Tam gdzie Ty, tam Twoja COSTA COFFEE

Lubisz dobrą, aromatyczną kawę? Chcesz napić się swojej ulubionej kawy podczas postoju w trasie? Zatrzymaj się na stacji i delektuj się perfekcyjną kawą COSTA COFFEE, która smakuje kubek w kubek jak w kawiarni.
Czy wiesz, że wszystkie kawy COSTA Express przygotowane są ze świeżo mielonych ziaren mieszanki Mocha Italia? Dzięki temu z dumą możemy nazwać tą niezwykłą maszynę najmniejszą kawiarnią świata! Nie uwierzysz, że w środku nie ma baristy!

COSTA Express
Doskonała kawa
Perfekcyjny smak

Szybka dawka energii

COSTA Express dla biznesu
Napisz do nas

Napisz do Costa Express!

Przed wysłaniem wiadomości, prosimy o zaznaczenie "nie jestem robotem" i dodatkową weryfikację.

 Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Costa Coffee Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 52 moich  telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

Administratorem danych osobowych podawanych przez Panią / Pana w związku z korespondencją umieszczona w formularzu kontaktowym jest COSTA COFFEE POLSKA Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 52, 00-872 Warszawa, mail:daneosobowe@costapolska.pl.

Dane osobowe zbierane i przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na podstawie usprawiedliwionego prawnie interesu administratora lub za odrębną zgodą dla celów marketingowych COSTA COFFEE POLSKA Spółka Akcyjna w zakresie przez Pana/Panią podanym tj na wysyłanie newslettera, informacji handlowych, informacji o promocjach i konkursach oraz ankiet satysfakcji, informacji o produktach lub kawiarniach. W związku z faktem podania danych osobowych służy Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, przeniesienia a także usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania. Administrator Danych Osobowych informuje o możliwości cofnięcia poniższej zgody w każdym czasie, z tym zastrzeżeniem że nie ma to wpływu na przetwarzanie jakie dokonaliśmy na podstawie Pana/Pani zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani tez prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora oraz podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi związane z obsługą strony internetowej. Nie będziemy podejmować decyzje w sposób zautomatyzowany. Po zakończeniu przetwarzania Państwa danych nie będą one przetwarzane w żadnym innym celu. Podanie Państwa danych jest dobrowolne ale konieczne do udzielenia odpowiedzi. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe do czasu cofnięcia zgody lub wniesienia sprzeciwu. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.


Znajdź COSTA Express


facebook.com

Polub nas na Facebooku

Bądź na bieżąco ze wszystkim,
co dzieje się w świecie COSTA COFFEE


youtube.com

Dołącz do nas na YouTube

Poznaj ciekawych ludzi w naszym cyklu Chwila Moment


instagram.com

Obserwuj nas na Instagramie

Dołącz do nas na Instagramie! Gwarantujemy moc smacznych wrażeń

Instagram