Jakie masz korzyści w COSTA COFFEE?

Costa coffee to wyjątkowe miejsce pracy, które daje Ci także wiele korzyści. Zobacz, z jakich benefitów możesz korzystać jako nasz Pracownik:

Jako członek naszego zespołu otrzymujesz kartę Coffee Team, dzięki której masz możliwość zakupu produktów dostępnych w kawiarniach Costa Coffee w bardzo atrakcyjnej cenie. Ten przywilej obejmuje Cię we wszystkich naszych lokalizacjach w Polsce, od Bałtyku aż po Tatry! Zatem jeśli jesteś miłośnikiem kawy i masz słabość do smakołyków, to szczególnie polubisz tę kartę.

Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas bardzo ważne. Wszyscy Pracownicy mają zapewnioną prywatną opiekę zdrowotną w prywatnym centrum medycznym, opłacanym przez pracodawcę.

ZFŚS – czyli zakładowy fundusz świadczeń socjalnych - przeznaczony jest na finansowanie zakładowej działalności socjalnej. Pula środków przeznaczana jest w szczególności na:

Program MultiSport to program sportowo-rekreacyjny, który pozwoli Ci zadbać o kondycję i dobre samopoczucie po ciężkim dniu pracy. Każdy Pracownik ma możliwość zapisania się do programu. Posiadając kartę, masz praktycznie nieograniczony dostęp do najlepszych i najpopularniejszych obiektów sportowych na terenie całej Polski.

Dzięki dostępowi do platformy internetowej ClubCodes, będziesz mógł dokonywać zakupów usług o gwarantowanej przez Edenred jakości, z rabatami na poziomie nawet do 50%. Wszyscy nasi Pracownicy mogą otrzymać dostęp do szeregu praktycznych korzyści – szerokiej oferty dla całej rodziny, usług zawierających się w koszyku codziennych potrzeb i niezliczonych propozycji spędzenia wolnego czasu, takich jak: kino, teatry, wyjazdy weekendowe i nie tylko.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie i kompleksowej ochronie Ciebie oraz Twojej rodziny zagwarantowaliśmy Ci możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie w Allianz na preferencyjnych warunkach. Do ubezpieczenia może przystąpić każdy Pracownik, jak również partner/małżonek oraz dzieci. Pięć wariantów do wyboru pozwala w prosty i wygodny sposób na dostosowanie ubezpieczenia do własnych potrzeb i oczekiwań.

Swoją codzienną pracą i zaangażowaniem możesz także powiększyć swoje wynagrodzenie o premię. Od Ciebie i Twojego zespołu zależy, jaki bonus otrzymacie.

*szczegółowe zasady przyznawania i warunków poszczególnych benefitów określone są w wewnętrznych regulacjach CHI Polska SA

Wspieramy nasze Talenty!

Nasz biznes opiera się na ludziach i oni są dla nas najważniejsi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz Gość za każdym razem wychodził od nas z uśmiechem, dlatego też zależy nam, aby uśmiech również gościł na twarzach naszych Pracowników. Chcemy, aby nasi najlepsi Pracownicy, którzy czerpią satysfakcję z pracy w naszej firmie, zaufali nam i rozwijali swoją karierę zawodową w ramach naszej firmy. Nasz Program opieki nad Talentami daje możliwość indywidualnego podejścia do rozwoju Pracowników z dużym potencjałem, wspierając ich w zdobywaniu nowych umiejętności. Wspieramy ich również w określeniu potencjału zawodowego, łącząc potrzeby i możliwości naszej firmy z ich mistrzowskimi umiejętnościami, aspiracjami i unikatowymi kompetencjami. Nasze Talenty to wyjątkowe osoby zarażające energią, z mega zaangażowaniem i pasją do tego, co robią.

Jesteśmy w mediach społecznościowychfacebook.com

Śledź nas na Snapchacie


facebook.com

Polub nas na Facebooku

Bądź na bieżąco ze wszystkim,
co dzieje się w świecie COSTA COFFEE


youtube.com

Dołącz do nas na YouTube

Poznaj ciekawych ludzi w naszym cyklu Chwila Moment


instagram.com

Obserwuj nas na Instagramie

Dołącz do nas na Instagramie! Gwarantujemy moc smacznych wrażeń

Instagram