Mocha Italia: legendarna mieszanka ziaren


Mocha Italia to nazwa mieszanki ziaren kawy, którą skomponowali bracia Costa. O znakomitości jej kompozycji niech świadczy fakt, że do dzisiaj korzystamy z niej w każdej kawiarni Costa Coffee.

Sekret Mocha Italia tkwi w wolno palonych, pełnowartościowych ziaren kawy. To one są podstawą tej niepowtarzalnej mieszkanki smaków: słodyczy przenikniętej delikatną goryczką, która pozwala zawsze przygotować perfekcyjną filiżankę kawy.

Mimo że receptura Mocha Italia pozostaje sekretem, jej smakiem od lat delektują się klienci Costa Coffee. Kawa parzona z jej ziaren podawana jest w każdej z naszych kawiarni, w 30 krajach na całym świecie i wszędzie cieszy się niezmiennym powodzeniem!

Doskonałość naszym standardem


WYRAFINOWANIE I STARANNOŚĆ

Pierwsza sieć kawiarni w pełni kontrolująca proces przygotowania kawy: od pozyskania ziaren, przez ich kompozycję i specjalny proces wolnego wypalania, aż po mistrzowskie przygotowanie kawy przez naszych baristów.

DOKŁADNA SELEKCJA ZIAREN

Tylko 1% wszystkich ziaren kawy zbieranych na świecie odpowiada naszym wysokim standardom i zostaje użyty do produkcji mieszanki Mocha Italia.

NA STRAŻY JAKOŚCI KAWY

O stałą, najwyższą jakość Mocha Italia dba Gennaro Pelliccia, nasz Mistrz Kawy. W samej Wielkiej Brytanii jest odpowiedzialny za smak ponad 108 mln zamówionych kaw rocznie.

NR 1 W EUROPIE

Costa Coffee jest niekwestionowanym liderem wśród sieci kawiarni dostępnych w Europie.

Bariści – najlepsi z najlepszych


Raz do roku organizujemy konkurs Barista of the Year i szukamy największych talentów wśród 17 000 baristów Costa Coffee na całym świecie.

Podstawowe kryteria oceny uczestników rywalizacji, to m.in. ich techniczne umiejętności, sposób prezentacji napojów oraz osobowości. Istotnym elementem jest również pasja konkurentów do wykonywanej pracy. Zwycięzca rywalizacji otrzymuje tytuł Mistrza Mistrzów.

Dlaczego ogranizujemy ten konkurs? Aby celebrować sztukę przygotowywania kawy. Aby nagradzać wyjątkowe zaangażowanie naszych pracowników. Aby niezmiennie utrzymywać najwyższe standardy pracy w kawiarniach. A przede wszystkim dlatego, że dla Costa Coffee kawa to nie tylko napój. To także sposób życia!


facebook.com

Polub nas na Facebooku

Bądź na bieżąco ze wszystkim,
co dzieje się w świecie COSTA COFFEE


youtube.com

Dołącz do nas na YouTube

Poznaj ciekawych ludzi w naszym cyklu Chwila Moment


instagram.com

Obserwuj nas na Instagramie

Dołącz do nas na Instagramie! Gwarantujemy moc smacznych wrażeń

Instagram