Zaloguj się


Zarejestruj swoją kartę i zapisz się na Newsletter


Dzięki temu w kilka chwil zyskasz dostęp online do swojego konta – zgromadzonych punktów, historii zakupów i akcji przygotowanych specjalnie dla COFFEE CLUB.

DANE KONTA
Hasło musi się składać z minimum 5 znaków
Zachowaj tę informację, aby zalogować się na swoje konto.
Zachowaj tę informację, aby zalogować się na swoje konto.


DANE KARTY COFFEE CLUB
(wraz z literą, jeśli występuje w nr karty)
4 - cyfrowy


DANE PODSTAWOWE


Przykładowa karta


INFORMACJE KONTAKTOWE


Masz prawo do wycofania swoje zgody w dowolnym czasie poprzez przesłanie informacji na adres mailowy daneosobowe@costapolska.pl lub na adres pocztowy Human2Human Sp. z o.o., ul.Winogrady 18, 61-663 Poznań, najlepiej z dopiskiem „Rezygnacja Coffee Club”, z tym że nie ma to wpływu na zgodność z prawem przetwarzanie jakiego dokonaliśmy na podstawie Pana/Pani zgody przed jej cofnięciem

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść regulaminu i polityki prywatności.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Costa Coffee Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 52, oraz spółki kapitałowo powiązane z Costa Coffee Polska S.A, moich danych osobowych dla celów marketingowych tj na otrzymywanie newslettera, informacji handlowych, informacji o promocjach i konkursach, ankiet satysfakcji.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Costa Coffee Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 52 oraz spółki kapitałowo powiązane z Costa Coffee Polska S.A, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013r., poz. 1422).

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Costa Coffee Polska S.A. oraz spółki kapitałowo powiązane z Costa Coffee Polska S.A, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących, do celów marketingu bezpośredniego w myśl ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawa Telekomunikacyjnego (Dz. U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późń. zm.). Przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

*zgoda obowiązkowa

Jeśli chcesz otrzymywać od nas newsletter z informacjami o promocjach, w których możesz otrzymać dodatkowe punkty, produktach, kawiarniach, ciekawostkach, itd., uzupełnij powyższe zgody.

Administratorem danych osobowych podawanych przez Panią / Pana w związku z rejestracją w programie „Coffee Club” jest COSTA COFFEE POLSKA Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 52, 00-872 Warszawa, mail: daneosobowe@costapolska.pl. Dane osobowe zbierane i przetwarzane będą w celu prowadzenia i obsługi programu „Coffee Club” oraz za odrębną zgodą dla celów marketingowych COSTA COFFEE POLSKA Spółka Akcyjna w zakresie przez Pana/Panią podanym tj na wysyłanie newslettera, informacji handlowych, informacji o promocjach i konkursach oraz ankiet satysfakcji. W związku z faktem podania danych osobowych służy Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, przeniesienia a także usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania. Administrator Danych Osobowych informuje o możliwości cofnięcia poniższej zgody w każdym czasie, z tym zastrzeżeniem że nie ma to wpływu na przetwarzanie jakie dokonaliśmy na podstawie Pana/Pani zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani tez prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora oraz podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi związane z obsługą programu. Nie będziemy podejmować decyzje w sposób zautomatyzowany. Po zakończeniu przetwarzania Państwa danych nie będą one przetwarzane w żadnym innym celu. Podanie Państwa danych jest dobrowolne ale konieczne do uczestnictwa w programie Coffee Club. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe do czasu cofnięcia zgody a następnie do upływu czasu roszczeń związanych z uczestnictwem w programie. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.


facebook.com

Polub nas na Facebooku

Bądź na bieżąco ze wszystkim,
co dzieje się w świecie COSTA COFFEE


youtube.com

Dołącz do nas na YouTube

Poznaj ciekawych ludzi w naszym cyklu Chwila Moment


instagram.com

Obserwuj nas na Instagramie

Dołącz do nas na Instagramie! Gwarantujemy moc smacznych wrażeń

Instagram