Zaloguj się


Zarejestruj swoją kartę i zapisz się na Newsletter


Dzięki temu w kilka chwil zyskasz dostęp online do swojego konta – zgromadzonych punktów, historii zakupów i akcji przygotowanych specjalnie dla COFFEE CLUB.

DANE KONTA
Hasło musi się składać z minimum 5 znaków
Zachowaj tę informację, aby zalogować się na swoje konto.
Zachowaj tę informację, aby zalogować się na swoje konto.


DANE KARTY COFFEE CLUB
(wraz z literą, jeśli występuje w nr karty)
4 - cyfrowy


DANE PODSTAWOWE


Data urodzenia:
Przykładowa karta


INFORMACJE KONTAKTOWE


Administratorem danych osobowych podawanych przez Panią / Pana w związku z rejestracją w programie „Coffee Club” jest COSTA COFFEE POLSKA Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 52, 00-872 Warszawa.
Dane osobowe zbierane i przetwarzane będą w celu prowadzenia i obsługi programu „Coffee Club” oraz za odrębną zgodą dla celów marketingowych COSTA COFFEE POLSKA Spółka Akcyjna w zakresie przez Pana/Panią podanym. W związku z faktem podania danych osobowych służy Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Administrator Danych Osobowych informuje o możliwości cofnięcia poniższej zgody w każdym czasie.

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść regulaminu i polityki prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Costa Coffee Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 52, oraz spółki kapitałowo powiązane z Costa Coffee Polska S.A, moich danych osobowych dla celów marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze. zm.), dane zamieszczam dobrowolnie oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich aktualizowania oraz złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Costa Coffee Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 52 oraz spółki kapitałowo powiązane z Costa Coffee Polska S.A, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013r., poz. 1422).

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Costa Coffee Polska S.A. oraz spółki kapitałowo powiązane z Costa Coffee Polska S.A, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących, do celów marketingu bezpośredniego w myśl ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawa Telekomunikacyjnego (Dz. U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późń. zm.). Przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas newsletter z informacjami o promocjach, w których możesz otrzymać dodatkowe punkty, produktach, kawiarniach, ciekawostkach, itd., uzupełnij powyższe zgody.
Jesteśmy w mediach społecznościowychfacebook.com

Śledź nas na Snapchacie


facebook.com

Polub nas na Facebooku

Bądź na bieżąco ze wszystkim,
co dzieje się w świecie COSTA COFFEE


youtube.com

Dołącz do nas na YouTube

Poznaj ciekawych ludzi w naszym cyklu Chwila Moment


instagram.com

Obserwuj nas na Instagramie

Dołącz do nas na Instagramie! Gwarantujemy moc smacznych wrażeń

Instagram