Doskonała kawa dla Twojego lokalu

COSTA COFFEE wizytówką Twojego lokalu

Zachwyć Twoich Klientów legendarnymi smakami kawy jak w kawiarni! W naszej ofercie znajdziesz najbardziej znane i lubiane kawy, dokładnie takie jak w naszych kawiarniach. Dzięki najwyższej jakości ekspresom Costa Coffee, kawa zawsze doskonale smakuje i jest perfekcyjnie podana.

Kawa ziarnista Costa Coffee dla firm

Postaw na jakość i doskonały smak. Tylko 5% ziaren kawy na świecie jest wystarczająco dobre dla Costa Coffee – i już dziś tak starannie wyselekcjonowana kawa może zagościć w Twojej firmie, podbijając serca Klientów, pracowników i gości.

Signature Blend

Kultowa mieszanka arabiki i robusty znana z kawiarni Costa Coffee na całym świecie. Doskonała do klasycznego, eleganckiego espresso oraz zrównoważonych, harmonijnych połączeń z mlekiem.

Signature Blend Dark

Ciemno palony wariant naszej autorskiej mieszanki charakteryzuje się większą intensywnością. Świetnie sprawdza się w mocnym espresso we włoskim stylu, wyraźnie wyczuwalny w kawach mlecznych.

Bright Blend

Zaskakuje wielowymiarowym smakiem, w którym odnajdziemy zarówno nuty czekolady i karmelu, jak i kwaskową świeżość cytrusów. Doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli klasycznego espresso.

Kapsułki Costa Coffee dla firm

Idealne dopasowanie kapsułek do ekspresów Costa Coffee dla firm zapewnia wyjątkowy smak i aromat w każdej filiżance. A co więcej – wysoka jakość idzie tu w parze z łatwością obsługi – wystarczy kilka chwil, a doskonała kawa trafia w Twoje ręce.

Signature Blend - 13g

Średnio palona
Gładka & orzechowa

Signature Blend - 8,5g

Średnio palona
Gładka & orzechowa

Signature Blend - 8,5g

Ciemno palona
Pełna & czekoladowa

Colombian - 8,5g

Ciemno palona
Złożona & karmelowa

Kapsułki kompatybilne z ekspresami Nespresso®*

Posiadasz ekspres Nespresso®? Wypróbuj kapsułki od Costa Coffee i ciesz się kawą doskonałej jakości. *Kapsułki kompatybilne z ekspresami Nespresso®. Znak towarowy innego podmiotu nie jest własnością Costa Limited ani żadnej innej powiązanej spółki.

Bright Blend

Colombian Roast

Honduran Roast

Signature Blend Espresso

Signature Blend Lungo

Warming Blend


Lively Blend

Decaf Blend

Zapytaj o ofertę

Chcesz uzyskać odpowiedź na inne pytanie?