EKSPRESY
COSTA COFFEE

Kawowy sukces?

Doskonała mieszanka + idealnie dopasowany ekspres.

Twój biznes potrzebuje dopasowanych rozwiązań. Dlatego zapewniamy cały przekrój sprzętu, abyś znalazł to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Kawomat, ekspres kolbowy, automatyczny, a może kapsułkowy? Chętnie doradzimy, co najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie.

Ekspresy kapsułkowe

Ekspresy kapsułkowe to najwygodniejsze rozwiązanie dla małego biznesu – gdy chcesz zaserwować Klientowi szybko przyrządzoną, a jednocześnie doskonałą kawę. Kapsułka, klik i już!

DragonFly V2

Ekspres kapsułkowy z wbudowaną lodówką na mleko sprawi, że serwowanie kawy będzie dziecinnie proste, a jakość przygotowanych napojów będzie zawsze idealna.BlackHawk M29H

Ekspres kapsułkowy idealnie sprawdzi się w małych lokalach,
w pokojach hotelowych i na konferencjach. Zintegrowany zbiornik na wodę i niewielka waga sprawiają, że instalacja trwa kilka minut.

Ekspresy automatyczne

Sprawdzą się w biurze oraz w małej gastronomii. Łatwe i intuicyjne w użyciu, niewymagające obsługi baristy. Wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się pyszną kawą, która zachwyci Twoich współpracowników oraz gości.

Kalea ES

Łatwy i intuicyjny w użyciu ekran sprawia, że każdy Konsument znajdzie idealną dla siebie kawę.

LaCimbali S20

Dla Klientów, którzy serwują duże ilości kawy przygotowaliśmy wydajne ekspresy marki LaCimbali.

Ekspresy kolbowe

Ekspres kolbowy obsługiwany przez baristę to idealne rozwiązanie dla sektora HoReCa, gdzie liczy się nie tylko jakość, ale i sposób podania oraz doboru kawy pod preferencje gościa. Odkryj naszą ofertę.

Faema E98UP

Ekspres kolbowy włoskiej marki premium. Wszechstronny w działaniu, przystępny w obsłudze.

Astoria Vintage

Poczuj się jak w kawiarni Costa Coffee serwując swoim Klientom kawę z ekspresu Astoria Vintage, flagowego sprzętu używanego przez naszych baristów.

Młynek Fiorenzato

Profesjonalne narzędzia dla baristów to doskonały smak kawy - za każdym razem!

Kawomaty Costa Coffee

Kawomat Costa Coffee jest jak samoobsługowy barista. Za sprawą unikalnej technologii przygotuje doskonałą kawę ze świeżo zmielonych ziaren i prawdziwego mleka.

Costa MK2

Zintegrowane syropy karmelowy i waniliowy przyciągną fanów niestandardowych rozwiązań, którzy chcą cieszyć się perfekcyjną kawą na wynos.

Costa MK4

Duży dotykowy wyświetlacz i elegancki design przyciąga Klientów, którzy szukają najwyższej jakości kawy. System “Best Foam” sprawi, że mleczne kawy będą miały idealną piankę.

Costa Marlow

Pierwszy na świecie samoobsługowy kawomat serwujący kawę mrożoną. Umieściliśmy najnowszej generacji ekspres do kawy w obudowie tych samych, idealnych rozmiarów. Dzięki temu może przygotować 2 razy więcej rodzajów kawy - na ciepło lub na zimno!Zapytaj o ofertę

Chcesz uzyskać odpowiedź na inne pytanie?