Odkryj rozwiązania
Costa Coffee dla firm

Niezależnie od tego, jaki biznes rozwijasz - dopasujemy kawową ofertę do Twoich potrzeb.

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. Celem przetwarzania danych jest realizacja zamówionego kontaktu. Jeżeli chcesz w przyszłości otrzymywać od nas informacje dotyczące produktów COSTA, zarejestruj się w naszej Bazie kontaktowej udzielając zgody na kanały przyszłego kontaktu marketingowego. Udzielenie zgód jest dobrowolne. Zaznaczamy, że zgoda na wiadomości e-mail obejmuje wiadomości wysyłane indywidualnie lub mailing automatyczny do zdefiniowanej listy adresatów. Zawsze masz prawo do złożenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania swoich danych, a także wycofania zgód na konkretną formę kontaktu, co nie wpłynie na legalność wcześniejszej komunikacji. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i wszystkich przysługujących prawach, a także dane do kontaktu z administratorem w sprawach związanych z przetwarzaniem danych są dostępne w linkach poniżej.

Żeby dowiedzieć się więcej kliknij w link:

» Tu znajdziesz link do szczegółowych informacji o przetwarzaniu danych i wszystkich przysługujących Ci w związku z tym prawach

» Tu znajdziesz kontakt do administratora danych osobowych

Chcę się zarejestrować w bazie kontaktowej Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. i zgadzam się na otrzymywanie w przyszłości informacji handlowo-marketingowych poprzez urządzenia telekomunikacyjne wybierając jako formę kontaktu:

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

Twoja wiadomość nie została wysłana

Prosimy spróbować jeszcze raz później