Kubki
i opakowania

Jesteśmy zaangażowani w promowanie opakowania i kubków na wynos wykonanych z materiałów biodegradowalnych nadających się do recyklingu. 

Serwujemy wyśmienitą kawę i jedzenie w sposób zrównoważony

Opakowania, w jakich serwujemy nasze produkty są dla nas i dla naszej planety bardzo ważne. Dlatego w dalszym ciągu będziemy traktowali priorytetowo zrównoważony rozwój naszych opakowań, w tym naszych kubków, pokrywek, słomek, sztućców oraz opakowań do produktów na wynos.

Tam, gdzie to możliwe, będziemy tworzyć rozwiązania o obiegu zamkniętym, biorąc pod uwagę cały cykl życia każdego opakowania – ograniczając ilość odpadów i wykorzystując materiały pochodzące z recyklingu – kierując się w stronę ponownego użycia jako naszego ostatecznego celu.

Take away cup with coffee pour

EKOopakowania i kubki na wynos

Nasze kubki na wynos wykonane są z biodegradowalnych surowców odnawialnych. Wieczko wykonane jest z materiału 100% biodegradowalnego, a same kubki na wynos pokryte są włóknami naturalnymi, które możliwe są do recyklingu. W naszych kawiarniach znajdziesz również papierowe słomki i papierowe opakowania do produktów na wynos, talerzyki wykonane z trzciny cukrowej, a sztućce wykonane są z bambusa.